Kiss Delta fest

KISS DELTA FEST vol. 6.

Další pokračování oblíbeného festivalu je připraveno na pátek 14.11. do kolínských Starých Lázní. Mezi účinkujícími se objeví nejlepší ska v podání plzeňské skupiny Tleskač, tradičně oblíbené Rybičky 48 a hlavně německá punkrocková star Green Frog Feet.

Green Frog Feet (DE)

Green Frog Feet patří společně s Donots k tomu nejlepšímu německému punkrockovému vývoznímu materiálu. Kapelu, která je pravidelným hostem MTV Rock star a která se pohybuje v první padesátce prodejnosti desek na evropském kontinentu, lze bezesporu zařadit mezi kapely evropského formátu. Pokud k této skupině připočteme skvělé ska v podání Tleskače, tradičně výborné vystoupení Rybiček 48 a výbornou atmosféru koncertů ve Starých Lázních má Kiss Delta fest ambice stát se akcí kolínského kulturního podzimu.

Vedle výše jmenovaných kapel, dostanou tradičně šanci i mladé kapely z regionu, tentokrát se představí Kulatá Krychle, Komlex Oidipus a Bu-fu. Návštěvníci Kiss Delta festu vědí, že tento festival nabízí mimo živé muziky i dvě DJ´s stage, na Progresive DJ´s stage se představí se svým Kiss Mixxem DJ z rádia Kiss Delta, rezidentní DJ´s se představí na Oldies Bar stage.

Line up:

18:15 - 18:45 Kulatá krychle

19:05 - 19:40 Komplex Oidipus

20:00 - 20:40 Bu - Fu

21:10 - 21:45 Green Frog Feet (DE)

22:15 - 23:05 Rybičky 48

23:35 - 00:30 Tleskač

Předprodej:
Kolín: Staré Lázně | Infocentrum | Copy shop, Kutnohorská | Elektro Jansta | Music 99
Kutná Hora: Infocentrum | Narcis shop | Lokomotiva music
Čáslav: Infocentrum
Poděbrady: Infocentrum